به سایت ما خوش آمدید

تهران، میدان فردوسی، خ تقوی، کوچه مهنا، پلاک 27، واحد 6

درباره ما - شرکت مهندسی پردازش تام کار

درباره شرکت

 

 

 

شرکت پردازش تام کار یک ارائه دهنده جهانی مورد اعتماد در زمینه  سیستم های اتوماسیون صنعتی در ایران است.شرکت ما یکی از پیشگامان راه حل های اتوماسیون از ایران است. ما طیف گسترده ای از محصولات اتوماسیون را طراحی و تولید میکنیم . عمده اصلی محصولات ما عبارتند از: کنترل دما، کنترل کننده رطوبت، ثبت کننده داده ها، کنترل کننده های ترافیکی شهری، سیستم های مانیتورینگ، دستگاه های صنعتی سفارشی و غیره. محصولات ما برای  مهندسین در صنایع مختلف  صنعتی مورد اعتماد هستند و تکنولوژی ما به طور گسترده در دستگاه های اتوماسیون روز به روز کاربرد می یابد.

 

 

 

 

 

 

با تیم حرفه ای، ما قادر به ارائه راه حل های اتوماسیون جامع برای مشتریانمان  در سراسر جهان هستیم. با ادامه دادن به محصولات و خدمات با کیفیت بالا، ما امیدواریم که مأموریت خود را به خوبی انجام دهیم، که همانا غنی سازی کیفیت زندگی انسان ها با ارائه ارزش های جدیدی است که جهان را راحت تر می کند.

 

 

 

کارکنان شرکت

استراتژی و چشم انداز

 

 

 

در هر زمان  این چشم انداز است که ما را در هر کاری که انجام می دهیم  انگیزه می دهد. همچنین استراتژی  ما نشان می دهد که چگونه آن  را به واقعیت تبدیل کنیم. هدف ما جذب و حفظ موقعیت های پیشرو در بازار و فن آوری است در تمام کسب و کارهای که ما در آن فعال هستیم . دستیابی به رشد سودآور پایدار. در نتیجه  به طور مداوم ارزش شرکت ما را افزایش می یابد.